Mariański Dom Rekolekcyjny "Betlejem" w Sulejówku
 
Strona główna
Słowo życia
Oferta
Dojazd
Galeria
Historia
Kościół
św. Józefa
"w lesie" - aktualności
Słowo Boże
Żyć liturgią
Modlitwa Psalmami
Wprowadzenie do Psalmów
Przygotowanie do spowiedzi
Inne
Triduum Paschalne
Kontakt

zobacz: Mapka

Samochodem:
Trasa wylotowa na Siedlce.
Na skrzyżowaniu ze światłami przed stacją benzynową BP i Mc Donaldem, które znajdują się po lewej stronie skręcamy w lewo (drogowskaz "Sulejówek") Dalej ok. 1.5 km przez las wzdłuż ul Piłsudskiego. Skręcamy w pierwszą asfaltową drogę w prawo (ul. Mariańska) po dalszych 600 m przy krzyżu skręcamy w gruntową drogę w prawo. W głębi widać nasz kościół i dom rekolekcyjny.
Od Rembertowa i Wesołej:
Wjeżdżając do Sulejówka skręcamy w prawo przed stacją benzynową (drogowskaz: "Centrum"). Następnie jedziemy przez przejazd kolejowy prosto wzdłuż ul. Piłsudskiego ok. 1,4 km i skręcamy w lewo w ulicę Mariańską. Po dalszych 600 m przy krzyżu skręcamy w gruntową drogę w prawo. W głębi widać nasz kościół i dom rekolekcyjny.
 

MPK:
Do Marysina Wawerlskiego 520 z Żoliborza i Centrum, lub 141 ze Stegien. Z ronda Wiatraczna - 173, kierunek Stara Miłosna wysiadamy w Sulejówku - przystanek Drobiarska przy cmentarzu. Przechodzimy na drugą stronę ulicy i mając cmentarz po lewej stronie idziemy ok. 800 m pieszo wzdłuż ul. Piłsudskiego i skręcamy w prawo w ul. Mariańską.
PASMO - linia prywatna Przystanki sprzed Domu Handlowego "Grochów" przy Rondo Wiatraczna kierunek Okuniew wysiadamy na przystanku Drobiarska, dalej ok. 800 m pieszo wzdłuż ul. Piłsudskiego i skręcamy w prawo w Mariańską.
 

Koleją: (ok 25 minut drogi - zaznaczone na mapce)
Linia podmiejska PKP kierunek Siedlce / Mińsk Mazowiecki Do Sulejówka dojeżdża także SKM/ wysiadamy na stacji Sulejówek /nie mylić z Sulejówek Miłosna, bo to jest następna stacja za Sulejówkiem/ Z dworca w prawo wzdłuż ul. Dworcowej. Mijamy ul. Żeromskiego i skręcamy w następną w lewo - ul. Legionów, która przejdzie w ulicę J. Krasickiego  - idziemy cały czas prosto. Następnie napotkamy poprzeczną ul. Czynu społecznego i skręcamy w prawo w ul Mariańską idąc w stronę lasu po dalszych 0k 400 m po lewej stronie jest wjazd do naszego ośrodka.

Można też wysiąść na stacji Sulejówek Miłosna i dojechać do nas taksówką (ok. 3,5 km). Przed dworcem jest postój taksówek.